Can Park Ümraniye AVM

  Birbirlerine sinerji yaratması ilkesi doğrultusunda planlanarak AVM ve otel fonksiyonlarından oluşan projede yer alan Can Park Ümraniye hızla gelişen bölgenin gerek alış-veriş gerekse boş zamanlarını geçirme ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlanmıştır.

  Can Park Ümraniye AVM ile aynı blokta bulunan otel projesinin sektördeki en önemli oyunculardan olan Hilton tarafından işletilecek olması da karma projenin etkisini arttırmaktadır.

  Alışveriş, eğlence ve lezzeti mükemmel bir dengeyle sunan Canpark AVM farklı gelir gruplarının odak noktasında yer almaktadır. Dar etki alanı sınırları içerisine Anadolu Yakası’nda Ümraniye, Ataşehir, Çekmeköy, Üsküdar, Sancaktepe ve Sultanbeyli’yi barındırmaktadır. Ataşehir’de yer alacak olan İstanbul Finans Merkezi’ne kuş uçuşu 3 km uzaklıkta olması, Çekmeköy’deki yeni yapılaşma alanları, bölgede hızla gelişimi devam eden prestijli iş merkezleri ve bölgedeki seçkin konut projelerinin merkezinde yer almasıyla avantajlı bir konuma sahiptir.

  Karayolu bağlantılarının kuvvetli olması nedeniyle geniş bir etki alanına sahip olan Can Park Ümraniye bunun yanı sıra Üsküdar-Çekmeköy metrosuna metrodan çıkmadan direk olarak bağlanması nedeniyle de ulaşılabilirliğini arttırmaktadır. Metro bağlantısının yanı sıra Park Et, Devam Et (Park & Ride) fonksiyonuyla da gerek raylı sistem gerekse de karayolu ulaşımının odak noktasında yer almaktadır.

  İstanbul’un en işlek alışveriş caddelerinden biri olan Alemdağ Caddesi’nin girişinde yer alması ve oldukça yoğun bir yaya trafiğine maruz kalması projeyi olumlu yönde etkileyen en önemli unsurlardan biridir.

  Buyaka Alışveriş Merkezi’ne, Carrefour Alışveriş Merkezi’ne ve Meydan Alışveriş Merkezi’ne yakın konumda bulunması sebebiyle bölgede oluşacak olan sinerjiden faydalanacak olan Can Park Ümraniye’nin çevresinde önemli kültür, sanat ve spor etkinliklerinin gerçekleştirildiği mekanlar bulunmaktadır.

  Bölgede olmayan markalarla farklılaşma yoluna gidilen projede mağaza karması olarak ulusal ve uluslararası önemli markalara yer verilmiştir.

  126,000 m2 AVANTAJLAR
  o Hilton Garden Inn ile entegre karma bir proje olmasıo Anadolu Yakası’nın merkezinde olmasıo Metroya direk girişinin olmasıo Ümraniye’de yer alan iş merkezine 1 dk mesafeo Ataşehir’de yapılacak olan Finans Merkezi’ne kuş uçuşu 3 km

  o İstanbul’un en işlek caddelerinden biri olan Alemdağ Caddesi’nin üzerinde yer almasıo Park&Ride

  o Ulaşım bağlantılarının kuvvetli olması

  o Çekmeköy, Ataşehir, Çamlıca, Boğaz gören lokasyonlar gibi gelir grubu yüksek yerlere kolay ulaşım bağlantılarının olması

  o Yakın çevrede boş zaman aktivite alan alternatiflerinin az olması

  o Çevrede üst kalite yaşam ve iş merkezi alanlarının bulunması

  o Ümraniye’nin çarşı merkezinde yaya trafiğinin en yoğun olduğu bölgede yer alması

  Fonksiyon:Karma Proje (Alışveriş & Yaşam Merkezi ve Otel)
  Açılış Tarihi:2013 4. Çeyrek
  AVM
  Kiralanabilir Alan: 40,000 m2
  Mağaza Sayısı:150
  www.canparkavm.com.tr
  OTEL
  Hilton Garden Inn
  Oda Sayısı: 152
  Toplam Salon: 4
  Balo Salonu Salon: 350 Kişilik
  Kat Adedi: 9 Kat
  Açık/Kapalı Yüzme HavuzuFitness
  www.hiltongardeninn.com
  OTOPARK 1,600 Araç
  METRO BAĞLANTISI
  AVM içi metro bağlantısı ve Park Et & Devam Et özellikleri bulunmaktadır.

  Kaynak:www.havadanemlak.com
  [oqeygallery id=3]